10 produktų, nuo kurių vizga uodega

chickerdoodle-130115-3

10 produktų, nuo kurių vizga uodega…

1. Tunas ir lašiša. Žuvyje gausu omega 3 riebalų rūgščių. Jos rūpinasi šunelio kailio sveikata ir spindėjimu. Nuo tuno ir lašišos stiprėja visa imuninė sistema! Tik reikėtų vengti visiškai neapdorotos žuvies. Taip pat būtina kruopščiai patikrinti, kad nebūtų kaulų. Labai gerai įsisavinamas lašišų aliejus, jį galima pilti kasdien į maistelį.

2. Kepenys. Tai puikus vitaminų A, B ir K šaltinis. Kepenų galima įsigyti tiek paprastose maisto parduotuvėse, tiek turguje. Specializuotose gyvūnų parduotuvėse kepenys bus apdorotos: šaldytos arba džiovintos. Kepenėlių reikia dozuoti nedideliais kiekiais.

3. Avižinė košė. Ji turi daug angliavandenių reikalingų uodeguočio judėjimui. Taip pat ji tinka vyresniems šunims, kurie kenčia nuo įvairių žarnyno ligų.

4. Saldžiosios bulvės. Prieš duodant šuniukui, jas reikėtų supjaustyti ir sudžiovinti. Saldžiosios bulvės yra puikus vitaminų B6, D, beta karotino ir magnio šaltinis.

5. Kiaušiniai. Juose, žinoma, daug baltymų. Tik reikėtų maitinti virtais, o ne žaliais.

6. Kriaušės. Jos ypač sveika uodeguočiams! Tik reikėtų išimti kotelį ir sėklytes.

7. Žirniai. Juose gausu fosforo, vitamino B, geležies.

8. Brokoliai. Jie turi labai daug vitaminų. Tačiau svarbu, kad jie neviršytų 10% viso šunelio maisto, antraip gali sukelti žarnyno sutrikimų.

9. Vaisių salotos. Nustebsite, bet vaisių salotos keturkojams yra sveikos ir naudingos. Jas galite padaryti iš melionų, obuolių, bananų, braškių, arbūzų, mėlynių.

10. Morkos. Morkos yra puikus užkandis. Jos turi mažai kalorijų, daug angliavandenių ir beta karotino. Taip pat yra naudingos šunų dantukams.

RSS
Facebook

Posted by
Uodeguotis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>