Ar šunys tikrai moka mylėti?!?

image

Daugelis esate pagalvoję – ar keturkojis jaučia tokius pat šiltus jausmus, kaip ir jūs jam. O gal ne? Visgi įrodyta, kad būtent šunys ieško meilės savo ir žmogaus santykiuose. Žmonės uodeguočiams nėra vien tik ,,maisto bankas”. Žmogų šuo supranta kaip tikrą ir nepakeičiamą gyvenimo draugą. Štai tik keli įrodymai:

Šunelis sekioja iš paskos.
Keturkojai vaikšto paskui dėl daugybės priežasčių. Žinoma, ir dėl to, kad jūs esate maisto ir pastogės šaltinis. Bet taip pat šunys yra tokie gyvūnai, kuriems patinka būti kartu su savo šeimos nariais. Tad, jei šunelis visą laiką netoliese – jis jumis myli!

Patinka miegoti drauge.
Uodeguotis miega su jumis naktį ar snaudžia po pietų kartu? Tai reiškia, jis jus myli ir brangina. Šunys įpratę laiką leisti su svarbiais ir artimais, nesvarbu tai žmogus, šuo ar kitas gyvūnas.

Džiaugiasi jums grįžus namo.
Nesvarbu kiek laiko jūsų nebuvo, šunelis džiaugiasi, šokinėja, laižo, bučiuoja – jis jūsų laukė ir ilgėjosi!

Šunelis pažadina.
Jis rūpinasi, kad nepavėluotumėte į darbą ar mokyklą. Keturkojis visą naktį nemiega ir seka laikrodį, kad atskuostų pas jus laiku:)

Uodeguotis padeda.
Jis sukramto viską, ką tik randa ant grindų – ,,Žiūrėk, aš padedu tau tvarkytis!”

,,Kai šunys į jus žiūri, jie apkabina jus savo akimis” – Dr. Brian Hare.

RSS
Facebook

Posted by
Uodeguotis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>