Kelionė su šunimi

sunu kelione2

Jei vykstate į poilsinę kelionę, dažniausiai galvojate, kur priglausti savo keturkojį: pas draugus, gimines ar šunų viešbutyje. Tačiau, jei gerai suplanuosite savo kelionę, ir ją pritaikysite ir savo uodeguotam draugui, patirsite dvigubą poilsio malonumą, o šunelis taip pat smagiai paatostogaus ir neišgyvens išsiskyrimo streso.
Jei vykstate į užsienio šalį, sužinokite tos šalies įstatymų numatytą gyvūnų įvažiavimo tvarką. Dažniausi reikalavimai: kad šunelis būtų pažymėtas mikroschema ir paskiepytas įprastais skiepais. Turėkite tai įrodančius dokumentus.
Jei vykstate lėktuvu, rūpesčių, žinoma, bus daugiau. Išstudijuokite pasirinktos aviakompanijos taisykles. Šuneliui gali reikėti skristi specialiame skyriuje gyvūnams arba salone, kartu su jumis. Tai priklauso nuo kompanijos tvarkos, šunelio dydžio, kelionės trukmės ir pan.
Jei keliaujate automobiliu, įtaisykite uodeguotį patogiai, kad išvengtų pykinimo. Saugumui užtikrinti, naudokite specialius šunų saugos diržus ir kelioninius narvus. Reguliariai sustokite pailsėti.
Pasirūpinkite ne tik tinkama kelione, bet ir kelionės tikslu. Išsiaiškinkite ar vietoje, kurioje apsistosite, priimami gyvūnai. Taip pat ar bus vietos šuneliui pabėgioti, pasimankštinti. Idealiausiai keturkojams ko gero tinka kempingai ar viešbučiai nuošalesnėse vietovėse.
Taip pat svarbus ir klimatas – venkite didelių pokyčių nuo šuneliui įprastos aplinkos.

Pagal www.thedogexpress.com

RSS
Facebook

Posted by
Uodeguotis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>