Mažo šuniuko verkimas naktį

verkiantis mazas suniukas

Jei turite mažą šuniuką pirmą kartą, turite suprasti, kad jo pirmieji gyvenimo mėnesiai nelabai skiriasi nuo kūdikio. “Darbas” naktį su verkiančiu šuniuku toks pats kaip ir prie verkiančio mažo vaikučio.
Sunkiausia pirma naktis (ir gal dar kelios naktys). Dieną šunelis užimtas žaidimais ir jūsų džiaugsmu. Tačiau naktį, likęs vienas, pajunta aplinkos pasikeitimą iš tikrųjų. Šunelis nebejaučia mamos kvapo, todėl nerimauja ir bijo. Turėkite kantrybės, kol šunelis prisitaikys prie naujos aplinkos. Labai pagelbėtų skudurėlis su jo mamos kvapu – paprašykite veisėjų.
Nekaitaliokite šunelio miegojimo vietos. Nusprendę, kur šunelis miegos (daugiau skyrelyje AUKLĖJIMAS), ten jį ir pratinkite apsistoti nakčiai. Jam bus lengviau priprasti prie vienos nei prie kelių vietų iš karto.
Atsikelkite naktį ir nuveskite mažylį į tualetą – mažas šuniukas tikrai neišlauks visos nakties, o jo instinktai jam liepia nesituštinti guolyje.
Visgi jei šunelis pasitaikys ypač jautrus ir pirmomis naktimis ištisai inkš, turite būti kantrūs. Galų gale jis nurims pats.

RSS
Facebook

Posted by
Uodeguotis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>