Unikalūs modeliai

image

Fotografas Elias Weiss Friedman (@thedogist) laisvalaikiu vaikštinėja po Niujorką ir ieško naujų modelių. Tiesa, jo modeliai neaukšti, tad Elias netgi naudoja kelių apsaugas! Vaikinas ieško išsiskiriančių šunelių: neįprastos šukuosenos, juokingos aprangos arba retos veislės. ,,Tai yra didelis miestas. Čia lengva jaustis vienišam. Šuo yra savotiškas priešnuodis tam. Jis tavęs visada laukia sugrįžtant”, sako Elias. ,,Niujorke yra labai daug skirtingų veislių, dydžių šuniukų. Vieni veisliniai, kiti mišrūnai, taip pat yra nemažai išgelbėtų šuniukų”. Kai fotografas neužsiima šia veikla, jis dalyvauja šunų parodose ir pasirodymuose, renka paramą organizacijai ,,Give a Dog a Bone”, kuri padeda prieglaudose esantiems uodeguočiams surasti amžinus namus. Daugiau nuostabių Niujorko šunelių portretų galite rasti menininko ,,Instagram” paskyroje arba jo knygoje.

image
Hug, nes jis labai mėgsta dalyti apsikabinimus.

image
Lola. Jai patinka būti klounu sniege.

image
Taxi. Ši pitbulio mišrūnė buvo paimta iš prieglaudos. Pirmieji šeimininkai gavo ją kaip dovaną ir nepajėgė pasirūpinti. Taxi dievina voveres bei puikiai sutaria su kate.

image
Nina. Kartais ji šokinėja aplink savo maistą, jog atšvęstų.

image
June. Ji dievina riešutų sviestą ir mėgsta klausytis savo pačios balso.

image
Rex. Alergiškas vandeniui ir myli sniegą.

image
Chelsea. Atneša pižamą, kai nori kartu miegoti lovoje.

image
Jameson. Mėgsta žiūrėti filmukus.

Parengta pagal www.mymodernmet.com

RSS
Facebook

Posted by
Uodeguotis

Palikite komentarą

Jūsų el. pašto adresas nebus viešinamas. Privalomi laukai pažymėti *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>